Kancelaria Radcy Prawnego - radca prawny Monika Majka


O NASKancelaria Radcy Prawnego Monika Majka powstała z myślą o świadczeniu profesjonalnej i kompleksowej pomocy prawnej dla podmiotów funkcjonujących w obrocie gospodarczym oraz instytucji i osób fizycznych, we wszystkich dziedzinach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa cywilnego, gospodarczego i prawa pracy.

Zakres świadczonych przez nas usług dostosowany jest każdorazowo do indywidualnych potrzeb Klienta; uwzględnia specyfikę sprawy, profil prowadzonej działalności oraz formę organizacyjną przedsiębiorstwa.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych wiemy z jakimi problemami spotykają się przedsiębiorcy i jak je skutecznie rozwiązywać. Zapewniamy wysoki poziom opieki prawnej i chcemy, aby nasze usługi przyczyniały się do rozwoju przedsiębiorstw naszych Klientów.

Posiadamy również doskonałe przygotowanie i duże doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej osobom fizycznym, potrzebującym rozwiązań prawnych w sprawach rodzinnych, spadkowych lub w innych sprawach wynikłych z życia codziennego.W naszej pracy łączymy staranność wykonywania powierzonych zadań z szybkością działania, a sukces w naszych relacjach z Klientami opieramy przede wszystkim na pełnym zrozumieniu ich potrzeb i możliwości.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIKancelaria Radcy Prawnego
Monika Majka radca prawny
ul. Myśliborska 13
59-400 Jawor
tel. kom +48 519 192 226
tel/fax 76 870 23 60
e-mail kancelaria@monikamajka-radca.pl